• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в період карантину

Шановні учні та батьки!

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби та створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році в закладі освіти діє Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в період карантину

І. Допуск персоналу до закладу освіти

1.Допуск дітей до закладу здійснюється відповідальною особою на вулиці з 7.30 біля І входу – 1-5 класі, біля їдальні – 6-11 класи, НВК311 - з вул.Ковальської.

2. Відповідальна особа проводить вимір температури тіла учням по черзі з дотриманням соціальної дистанції безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію до використання термометра) та візуальний огляд дитини на наявність інших симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей), запитує про самопочуття у дитини та/або у дорослого, який її супроводжує.

3. Якщо у дитини визначено температуру тіла вище 37,1°С або наявні інші симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) дитина до занять не допускається.

▶ Якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутись до сімейного лікаря.

▶ Якщо дитина прийшла сама, то на дитину одягається медична маска, викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції. По телефону викликаються батьки дитини та за необхідності швидка медична допомога.

4. Дані дитини, в якої виявлені респіраторні симптоми або підвищена температура тіла, записуються та передаються медичній сестрі закладу для введення обліку таких дітей.

5. Після того, як дитина з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами була відсторонена від навчального процесу, до навчального закладу вона може повернутись лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування навчального закладу.

6. Класоводи 1-4 класів зустрічають дітей на подвір’ї із дотриманням соціальної дистанції з 7.30, проводять візуальний огляд дитини на наявність симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) та опитувати про самопочуття у дитини та/або у дорослого, який її супроводжує.

7. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби у здобувача освіти, під час навчального процесу класовод діє згідно п.3.

8. Потім класоводи шикують дітей з урахуванням соціальної дистанції доводять до входу, де відповідальні вимірюють учням температуру тіла та здійснюють допуск до закладу згідно п.1-5.

9. Якщо дитина допущена до занять, вона одягає маску та проходить до приміщення закладу освіти.

10. Рух в приміщенні здійснюється згідно затвердженого маршруту за правостороннім принципом:

· учні 1-5 класів – користуються 1-ми сходами,

· учні НВК №11 – 2-ми сходами,

· учні 6-11 класів – 3-ми сходами.

ІІІ. Допуск батьків до закладу освіти

1. Вхід батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, до закладу освіти заборонено.

ІV. Алгоритм дій при виявленні симптомів хвороби під час навчального процесу

1. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) учню одягають захисну маску, викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції та повідомляє батьків або опікунів, класного керівника, адміністрацію.

2. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

3. Про такий випадок класний керівник робить запис в журналі здоров’я класу.

4. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона самостійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату, де чекає прибуття машини «Швидкої допомоги».

5. Про такий випадок робиться відмітка в Журналі Термометрії про недопущення до роботи.

6. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

7. Медична сестра закладу веде облік таких дітей в Журналі обліку дітей з респіраторними симптомами та підвищеною температурою.

8. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби СОVID-19 в одного з учнів, всі інші учні класу визнаються такими, що потребують самоізоляції, та повинні вживати заходів, передбачених галузевими стандартами в сфері охорони здоров'я.

V. Організація освітнього процесу протягом дня

1. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.

2. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення уроків.

3. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

4. Перед одягання чистих засобів індивідуального захисту або після кожного зняття засобів індивідуального захисту потрібно ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

5. Батьки мають забезпечити свою дитину необхідною кількістю масок (респіраторів) на день, 2 пакети на застібці, або іншого пакування, для чистих масок та використаної багаторазової. Одноразову маску після зняття повторно використовувати не можна, її треба викинути у спеціальні контейнери з написом «Використані засоби індивідуального захисту».

6. На входах до закладу організуються місця для обробки рук антисептичними засобами. Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку. коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки не рекомендується.

7. Впродовж дня проведення уроків для одного і того ж класу здійснюється в одному навчальному кабінеті, закріпленому за класом.

8. Класні керівники 5-11 класів зустрічають учнів в класі, проводять опитування учнів класу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби, з фіксуванням в журналі здоров’я класу.

9. Після кожного уроку здійснюється провітрювання впродовж 10 хвилин.

10. У разі встановлення в регіоні «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки. Багаторазовий захисний щиток використовується та дезінфікується відповідно до інструкції виробника.

VІ. Організація безпеки харчування

1. Харчування здійснюється в обідній залі шкільної їдальні згідно затвердженого графіку.

2. Перед прийомом їжі учні мають вимити руки з милом.

3. За столом розміщується не більше 4-х осіб.

4. Працівники їдальні мають бути в захисних масках (респіраторах) та одноразових рукавичках.

5. Працівник, який видає страви або здійснює розрахунок повинен бути в захисній масці (респіраторі), захисних окулярах (захисному щитку) та одноразових рукавичках.

6. Працівники їдальні зобов’язані дотримуватися правил особистої гігієни.

7. Реалізація страв учням здійснюється за попереднім замовленням.

8. Питний режим здобувача освіти організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції.

VІІ. Прибирання та дезінфекція поверхонь

1. В кабінетах впродовж навчального дня та після закінчення уроків здійснюється очищення та дезінфекція поверхонь (ручки дверей з двох сторін, робочі столи, клавіатури комп’ютерів, пульти, поручні, крани тощо), вологе прибирання згідно затвердженого графіку.

Графік допуску здобувачів освіти

Вхід

Час

Клас

І з подвір’я

З 7.30

1-5

ІІ з вул. Ковальської

З 7.30

НВК №11

ІІІ біля їдальні

З 7.30

6-11

Маршрути руху здобувачів освіти

1-5 класи

Через І вхід

І сходами (1-4 класи) на 2 поверх

5 клас на 3 поверх

6-11 класи

Через ІІІ вхід

ІІІ сходами на 3 поверх

НВК №11

Через ІІ вхід

ІІ сходами на 2 поверх

Пересування коридорами правостороннім рухом.

Після закінчення уроків класні керівники організовано виводять учнів класу на подвір’я.

Розподіл кабінетів за класами

кабінет

клас

22

3 клас

23

2 клас

24

4 клас

ігрова

25

27

1 група інформатика

31

2 група інформатика

32

5 клас

33

6 клас

34

8 клас

35

11 клас

36

2 група анг., укр.

37

10 клас

38

6 клас

39

2 група анг., укр.

40

8 клас

Графік

чергувань вчителів, відповідальних

за допуск здобувачів освіти осіб

Відповідальний

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

1)

Тішакова Тетяна Вікторівна

І

І

2)

Горіна Галина Михайлівна

І

І

3)

Дергоусова Лілія Дмитрівна

ІІІ

ІІІ

4)

Лисиченко Тетяна Владиславівна

ІІІ

ІІІ

5)

Моренко Євгенія Олегівна

І

І

6)

Пилипчатін В’ячеслав Миколайович

І

І

7)

Свінченко Олександр Васильович

ІІІ

ІІІ

8)

Сидоренко Олена Миколаївна

ІІІ

ІІІ

9)

Бабінова Наталя Борисівна

ІІІ

І

10)

Цимбал Андрій Олексійович

ІІІ

І

Термометрія

Обробка рук

І вхід

І

ІІІ вхід

ІІІ

VІІІ. Особливості

організації освітнього процесу

на час перебування в «помаранчевій» зоні

1. Допуск до закладу здійснюється відповідно до розділів І, ІІ, ІІІ діючого тимчасового порядку організації освітнього процесу в період карантину

2. У разі виявлення симптомів хвороби під час освітнього процесу працівники закладу мають діяти згідно розділу ІVдіючого тимчасового порядку організації освітнього процесу в період карантину

3. Тривалість уроків в 1-11 класів – 30 хв. за наступним розкладом:

1 урок -08.00-08.30

2 урок -08.40-09.10

3 урок -09.25-09.55

4 урок - 10.10-10.40

5 урок - 10.55-11.25

6 урок - 11.35-12.05

7 урок - 12.15-12.45

8 урок - 12.55-13.25

4. Додатково вчителі можуть давати учням завдання з використанням дистанційних технологій для виконання вдома (перегляд відеороликів, посилання на довідкові матеріали, зразки виконання завдань, тощо) з розрахунку 5 хв. – 1 клас, 10 хв. -2-4 класи, 15 хв.-5-11 класи.

5. Під час проведення уроків вчителі перебувають в масках, за наявності в захисному щитку.

6. Впродовж дня проведення уроків для одного і того ж класу здійснюється в одному навчальному кабінеті, закріпленому за класом.

7. В кабінеті не менше 2 разів на день проводить дезінфекція поверхонь, зокрема на перерві під час харчування класу, та вологе прибирання.

8. Після кожного уроку здійснюється провітрювання кабінету не менше 10 хв.

9. Харчування учнів здійснюється відповідно розділу VІ діючого тимчасового порядку організації освітнього процесу в період карантину за графіком

№ перерви

Час харчування

Класи

В тому числі діти пільгової категорії

1 перерва

8.30-8.40

3А,3Б,3В,3Г НВК №11

2 перерва

9.10-9.25

1, 2, 3,

3 перерва

9.55-10.10

4,5, 6, 10

4 перерва

10.40-10.55

7,8, 9, 11

12.05

13.05

ГПД – 1 класи

ГПД – 2-4 класи

10. Заборонено проведення масових освітніх, культурних, спортивних та інших заходів.

11. Вихователі ГПД проводять температурний скринінг учнів, які залишаються на ГПД, перед початком роботи групи безпосередньо в кабінеті та фіксують стан здоров’я вихованців в журналі здоров’я.

12. Обмежено пересування учасників освітнього процесу, окрім випадків, передбачених режимом роботи закладу. На перервах учні певного класу перебувають в рекреації навколо класної кімнати.

Кiлькiсть переглядiв: 989

Коментарi